niedziela, 21 lipca 2019

W Malborku prezentacja obsady aktorskiej „Korony królów” na sezon trzeci

Tym razem o dynastii Jagiellonów 

.
W sobotę jednym z punktów programu "oblężenia" była prezentacja obsady aktorskiej na trzeci sezon serialu "Korona królów". Nowe odcinki trafią na antenę TVP we wrześniu br.


We wczorajszych wieczornych wiadomościach  telewizyjnych (20.VII) mogliście Państwo obejrzeć urywki dokumentalnego newsa - materiału filmowego kręconego  przy okazji spotkania ekipy przygotowującej nowe odcinki a zwłaszcza aktorów którzy zagrają w nowej odsłonie - z dziennikarzami. 


Spotkanie miało miejsce w jednej z zamkowych komnat przylegającej do sali siedmiu kolumn. 

Ta reprezentacyjna poniekąd sala, która jeszcze w piątek służyła oprawie podpisania umowy partnerskiej z rosyjskim miastem Swietłyj, w sobotę zamieniła się w wspólną garderobę aktorów -  ekipy realizującej ten popularny serial.

Realizatorzy zadbali, by dziennikarze mogli poznać nowych aktorów, którzy zagrają nowe serialowe postaci, także przybliżyli rys historyczny. 


Aktorzy prezentowali scenariuszowe relacje pomiędzy granymi przez nich postaci. Przy czym wykazali się bardzo dużą wiedzą świadczącą o profesjonalnym przygotowaniu aktorskim i podejściu do kreowanych przez siebie bohaterów. Było i sympatycznie, i wesoło i mądrze.  

Tym razem będzie o dynastii Jagiellonów. O Jogajle czyli Władysławie Jagielle z młodych lat. Oczywiście nie tylko. 
Jak podkreślał prowadzący spotkanie - będzie i ciekawie historycznie, i sensacyjnie, i przygodowo. Będą wątki spiskowe, romansowe i zaskakująco kończące się intrygi. 

Nowy sezon zapowiada się bardzo ale to bardzo ciekawie. Nie tylko zagraniczną, wschodnią obsadą wielu głównych ról, ale i także ciekawą opowieścią o czasach początków dynastii Jagiellonów. 

Po spotkaniu aktorów z ekipami telewizyjnymi, radiowymi i pozostałych mediów. Organizatorzy zaplanowali osobom grającym serialowych bohaterów spotkanie z fanami i nie tylko. Każdy kto trafił pod malborski Karwan, maił szansę zrobić sobie elfie, otrzymać autograf, porozmawiać z ulubioną aktorką, aktorem. 


Chętnych było co niemiara i trudno było się przepchać, ale wytrwałość popłacała.

Poniżej przedstawimy fotorelację z zamkowego spotkania ekipy serialowej i aktorów oraz fotografie ilustrujące całe entourage malborskiej prezentacji  obsady aktorskiej „Korony królów” na sezon trzeci.

Zdjęcia i komentarz 
BANWI
 dyrektor Muzeum Zamkowego w Malborku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz