środa, 13 marca 2019

Gdzie zgłaszać propozycje tematów

Malborskie Forum Pomocowe

.
Dziękuję Wszystkim za zainteresowanie wczorajszym wpisem dotyczącym Malborskiego Forum Pomocowego. Państwa e-maile i kontakty poprzez narzędzia FanPage (komunikator, wiadomości tekstowe) były naprawdę budujące. 


Bijąc się w piersi, przyznaję, że nie dopatrzyłem wraz z przyjaciółmi, współorganizatorami Forum - bardzo ważnej kwestii. Teraz śpieszę to naprawić;

Owoż wszelkie kwestie z organizacją wystąpień, kolejnością i czasem prosimy uzgadniać drogą e-mail pod adres hajbowicz@wp.pl , lub tekstowo poprzez FanPage, lub telefonicznie bezpośrednio do mnie - dla tych którzy operują tym kontaktem telefonicznym na co dzień. 

Ważne

Wystąpienia będą podane na kartkach programu Forum. By tak się stało, potrzebny jest teraz podany temat, imię i nazwisko osoby prezentującej, czym się zajmuje i kogo reprezentuje. Co  uczyńcie jak najszybciej teraz.  Ot i prawie wszystko.

Przypominamy - prezentacje i omówienia będą w części pierwszej Forum. Dlatego też potrzebna jest dodatkowa wiedza - o pliku prezentacji - jeśli takowy będzie potrzebny, jego wielkość i w czym jest zrobiony (w jakim formacie) 
Jeśli Macie przygotowane płachty na papierze flipchart`a, lub chcecie rysować - koniecznie dajcie znać. Tak samo jeśli Macie Państwo plansze pomocne do Waszej prezentacji.

Raz jeszcze dziękując za podpowiedzi, e-maile, zainteresowanie i uwagi. Postaramy się tyle co w naszej mocy wyjaśnić - prosząc o głos urzędników np. wydziału magistratu, instytucji i pracowników służb lub inne osoby decyzyjne.


Z szacunkiem i poważaniem
Krzysztof Hajbowicz  
pomysłodawca i twórca Malborskiego Forum Pomocowego.

Dziękuję szczególnie Pani Wandzie (dziękuje za mentalne wsparcie - tu pozwalam sobie na dozę prywatności, odpowiadając publicznie)  Ma Pani rację, przyznaję, nie powinienem się chować, czy wstydzić uruchomienia machiny idei Malborskiego Forum Pomocowego. Głęboko wierzę, że kiedykolwiek, kogokolwiek z osób współtworzących to FORUM zabraknie, idea sprawi, że będzie ono kontynuowane dla dobra społeczności i wszystkich środowisk Miasta. Zwłaszcza teraz, gdzie dzięki p. Annie Szade, zespołowi Fabryki Inicjatyw, Malborskiego COP - znalazło swoje miejsce w Domu Organizacji. 
No i nie byłoby możliwe, gdyby Malborska Rada Organizacji Pozarządowych pod dowództwem jej przewodniczącego Andrzeja Panka - nie przejęła wielu ciężarów, których nie mozna było już unieść samemu.  Mimo solidnej pracy, organizacyjnego wsparcia malborskiej internetowej grupy nieformalnej p. Marysi Skalanej - Czeszejko, osób ze stowarzyszenia MFP z p.Wiolettą Murawską i z osobami współtworzącymi, sympatykami blogu pomocowego "Lokalna Gazeta Obywatelska"
Dziękuję Wszystkim, jeśli Kogoś pominąłem - przepraszam. Bowiem na dobro idei Forum pracuje wielu ludzi, z wielu środowisk. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz