piątek, 17 maja 2019

Kolejne posiedzenie MROP

Malborska Rada Organizacji Pozarządowych 

.
W ubiegłym tygodniu odbyło się kolejne spotkanie członków Rady. Ma to związek z  bieżącymi sprawami dotyczących NGO w Malborku.


Także dotyczyło przygotowań do zebrania sprawozdawczo-wyborczego MROP. Według regulaminu, kadencja obecnej rady kończy się po dwóch latach. 

Na planowane  na spotkanie sprawozdawczo-wyborcze: zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe ze szczególnym uwzględnieniem osób z doświadczeniem, eksperckim. Chcemy mieć wpływ na to, co robimy wspólnie w mieście. Trzeba umieć ze sobą rozmawiać na każdym poziomie. Mamy iść do przodu a nie stać i się kłócić. - podkreślał podczas spotkania przewodniczący Andrzej Panek


W związku z czym, podzielono się pracą na najbliższy czas i rolami które trzeba według wymogów spełnić. Stworzony na nowo regulamin wyborów będzie konsultowany z prawnikiem, aby był zgodny z literą prawa oraz przystępny dla organizacji. 

Termin spotkania sprawozdawczo-wyborczego kończące II kadencję a rozpoczynające III kadencję ustalono. 

Biorąc pod uwagę toczące się sprawy, w których obecna kadencja bierze czynny udział, ustalono termin wyborów na dzień 18.06.2019r., godzina 18.00 w Malborskim Centrum Organizacji Pozarządowych w Fabryce Inicjatyw przy ulicy Grunwaldzkiej 16-18.
BANWI


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza