poniedziałek, 10 grudnia 2018

Święty Mikołaj & Burmistrz Miasta oraz elfy ... w szpitalu

Odwiedziny!

.

Całe szczęście, że to tylko odwiedziny u maluchów, którym przyszło  zarówno mikołajki i zbliżający się świąteczny czas spędzać w szpitalu malborskim 

Święty Mikołaj w asyście Burmistrza Miasta Malborka Marka Charzewskiego i świątecznych elfów odwiedził pacjentów oddziału dziecięcego malborskiego szpitala. 

Tradycyjnie już, jak co roku, dzieciom wręczono specjalnie przygotowane upominki.

Chociaż w takim geście mozna jednoczyć się w trosce i wspierać wspólnie w trudnych chwilach. 

Rola nas wszystkich jest by nadchodzące chrześcijańskie święta, które tak wrosły w naszą kulturę, tradycje, myślenie i postrzeganie otaczającej rzeczywistości i nasze zachowania - że nic innego nie pozostaje czynić jak za dość tradycjom, zwyczajom i przyzwyczajeniom. 

Bez względu na przekonania, na identyfikowanie się z zwyczajem, tradycją i przekonaniami w Polsce jest to szczególny czas, ba w całej Europie. Jest zarówno słodki i ciepły w zachowaniach i oby postępowaniu ludzi. 

Wiedzą o tym wszyscy w magistracie, czy administracji szpitala, etc. spełniając ten ciepły i miły obowiązek i składając świąteczne życzenia, dzieląc opłatkiem gdzie tylko pragną tego zapraszający.ABAH & inf. z Magistratu/ zdj. 82-200.plBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza