sobota, 5 maja 2018

XI edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł"

Prośba o zgłaszanie kandydatur 

Sylwia Kowalewska

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ serdecznie zaprasza do składania zgłoszeń w XI edycji ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". 


Kandydatów zgłaszać mogą 
zarówno osoby indywidualne, jak i przedstawiciele organizacji oraz instytucji (z wyjątkiem Policji). Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmowane są do 31 maja br. 

Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.

„Policjant, który mi pomógł" to konkurs, organizowany nieprzerwanie od  2008 roku przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” IPZ. 

Jego istotą jest wyróżnienie 

tych funkcjonariuszy, którzy w ocenie społecznej charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem w zakresie indywidualnej pomocy osobom  doznającym przemocy w rodzinie oraz zaangażowani są w budowanie lokalnego systemu pomocowego w wymienionym obszarze.


http://www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php
Kandydatów zgłaszać mogą zarówno osoby indywidualne, jak i  przedstawiciele organizacji oraz instytucji (z wyjątkiem Policji).  Laureatów konkursu wybierze Kapituła, składająca się z pracowników  Pogotowia „Niebieska Linia” IPZ, laureatów ostatnich trzech edycji oraz  przedstawiciela Komendanta Głównego Policji.

Wybór laureatów odbywa się na podstawie szczegółowej analizy uzasadnień, zawartych w formularzach zgłoszeniowych. Pod uwagę bierze się  zaangażowanie kandydatów w działania na rzecz wdrażania w środowiskach  lokalnych systemowych rozwiązań w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz ich doświadczenie i zaangażowanie w pomoc osobom 
doznającym przemocy.

Zgłoszenia należy przesyłać do 31 maja br. 

za pomocą elektronicznego formularza znajdującego się na stronie 
www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php bądź tradycyjną pocztą  ("Niebieska Linia", ul. Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa) podając dane  kontaktowe zgłaszającego, dane wyróżnionego policjanta oraz uzasadnienie tego wyboru (skorzystać tu można z załączonego formularza 
zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie  www.policjant.niebieskalinia.pl).

Laureaci otrzymają nagrody z rąk Komendanta Głównego Policji oraz  organizatora konkursu podczas Centralnych Obchodów Święta Policji.

mł.asp.Sylwia Kowalewska 

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji 
w Malborku. Kontakt w dni powszednie w godz. 7.30 – 15.30. 

W godzinach popołudniowych, sobotę, niedzielę i święta prosimy dzwonić tylko w sytuacjach nadzwyczajnych na numer telefonu komórkowego: 603651204

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza