środa, 2 października 2019

Dla czytelników biblioteki pedagogicznej w Malborku

Darmowy dostęp do e-booków 

.
Od 1 października br. uruchomiony został dostęp do nowej listy tytułów w Ibuku Librze (725 publikacji wykupionych i 1 341 darmowych). Wejście do dostępnych książek ( na stronie http://libra.ibuk.pl. Zalecamy używanie aktualnej wersji Google Chrome, Firefox lub Safari. Uruchomienie programu wymaga włączonej obsługi Javascript oraz Cookies.

Bibliotekarze Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Malborku zapraszają 

po odbiór nowego kodu PIN. 

Każdy czytelnik, zapisany w malborskiej bibliotece pedagogicznej otrzymuje indywidualny kod PIN, żeby móc zarejestrować się na stronie IBUK Libra. 

Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje.  Wystarczy wybrać publikację, aby zobaczyć informacje o egzemplarzu wraz z podglądem treści. 

Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na " DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć osobiste konto myIBUK.


W październikowej odsłonie akcji 
PREZENT OD IBUK LIBRA

proponujemy książkę pt. „Kultura akademicka. Koniec utopii?” Łukasza Sułkowskiego z Wydawnictwa Naukowego PWN.

Dodatkowych informacji, na temat możliwości korzystania z ibuków, udzielają pracownice Filii PBW w Malborku, można również poczytać o tej usłudze na stronie: www.pbw.gda.pl. Zapraszamy do odwiedzenia biblioteki pedagogicznej, po odbiór kodów niezbędnych do rejestracji i bezpłatnego korzystania z platformy. 

Naprawdę warto! 

Siedziba PBW w Malborku znajduje się na Placu Słowiańskim 5 (budynek Urzędu Miejskiego). Zapraszamy. Kontakt: Tel. (55) 272 25 14,   
E-mail: pbwmalbork@pbw.it.pl  Zachęcamy do korzystania


Izabela Hirsz-Leopolt Nauczyciel bibliotekarz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
w Gdańsku 
Filia w Malborku Plac Słowiański 5 
82-200 Malbork

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza