środa, 17 października 2018

TBN - telewizja z zasadami

Cudze chwalicie swego nie znacie 

BANWI
W miniony weekend odbyła się konwencja przedsiębiorców w Gdyni, w siedzibie stacji telewizyjnej TBN Polska. Szczególnie ta konwencja  miała  na celu uhonorować partnerów i sympatyków telewizji TBN. Wspólnie podzielić się tym, co udało się zrealizować, i co udało się dokonać oraz nakreślić perspektywy dalszego rozwoju i współpracy. 


Piotr Furgała podczas sobotniego wystąpienia na konwencji
opowiada  o swoim sposobie prowadzenia biznesu w Malborku
Malborczyk gościem konwencji

Jednym z zaproszonych  i uhonorowanych gości prelegentów był Piotr Furgała. Malborski biznesmen, społecznik i mecenas wydarzeń oraz działań skierowanych do i dla ludzi - nie tylko mieszkańców Malborka.Skromny człowiek z wielkimi pasjami i realizacjami, na skalę dużo większą niż rodzimy obszar, region. M.in Piotr Furgała jest współzałożycielem fundacji "Od Biznesu Do Służby" (w skrócie OBDS), która została założona w styczniu 2015 roku. 

Powstała na bazie działającego od roku 2008 nieformalnego ruchu. Właśnie  to jej inicjatorem był Piotr Furgała, biznesmen, pastor, mieszkaniec Malborka.


Dyrektor stacji, naczelna redaktor programów
i szef marketingu omawiają perspektywy i dotychczasowe osiągnięcia
Zarząd stacji TBN zdając sobie sprawę z potencjału i możliwości malborczyka, doceniając wkład w pracę, i jej istotę zaprosił pana Piotra, aby ten podzielił się swoimi przemyśleniami, marzeniami z innymi biznesmenami i partnerami stacji. W tym gronie są zarówno Katolicy jak i Ewangeliczni Chrześcijanie. Bez różnicy współpracujący ze sobą, bez względu na denominacje z których się wywodzą.  

"- Ta konwencja, to miejsce, ... jest to forum spotkań wszystkich Chrześcijan, liderów biznesu i wielu inspirujących ludzi, którzy chcą realizować swoje powołanie do przedsiębiorczości, by być błogosławieństwem dla Polski i Polaków." - mówili organizatorzy określając ramy weekendowego spotkania i dodawali - "Tym samym pragniemy, aby Konwencja była platformą umożliwiającą rozwijanie kontaktów, współpracy, wymiany pomysłów oraz czasem zachęty i wyposażania".


Prezes stacji Krzysztof Rompa  z lewej
i Piotr Furgala  rozmawiają w chwili przerwy
Na konwencji wystąpili 

między innymi znakomici mówcy i przedsiębiorcy. Organizatorzy w materiałach przybliżali ich postaci, co poniżej staramy się cytować;

Oto niektórzy z mówców i prelegentów. 

Eugeniusz Świerczyński
Właściciel firmy EMS Studio odpowiedzialnej za kompleksowe kampanie reklamowe m.in. na billboardach, telebimach i nośnikach wielkoformatowych. Muzyk i założyciel studia nagrań Heaven Studio oraz pastor Kościoła Jezusa Chrystusa w Radomiu. 
Pomimo wielu obowiązków, umiejętnie dzieli czas, by zadbać o każdą z obejmowanych funkcji. 

Sylwester Nowakowski
Znakomity prawnik z bogatym doświadczeniem w środowisku biznesowym. Współwłaściciel Kancelarii Radców Prawnych Nowakowski&Sławek. Wieloletni wykładowca, mówca konferencyjny oraz lider Kościoła Chrześcijańskiego Zoe. Ponadto członek zarządu Fundacji „Moja Latarnia”.


Piotra Furgała
Piotr Furgała
Od 1994 roku prowadzi w Malborku Firmę ARCONA, specjalizującą się w produkcji m.in. wysokiej jakości materacy i wypełnień do poduszek. Pastor Kościoła Chrześcijańskiego Syloe. Uczestnik i organizator wielu inicjatyw biznesowo-chrześcijańskich. Bez jego wsparcia wiele pomorskich eventów chrześcijańskich nigdy nie miałoby miejsca. Od lat w swoim sercu nosi pragnienie powoływania ludzi biznesu do służby na rzecz Bożego Królestwa. Współtwórca polskiej fundacji OBDS.

Aleksander Macha
Aleksander Macha
Wyjątkowy przedsiębiorca, współwłaściciel firmy produkcyjnej OPUS. Spółka stała się liderem światowym w swoim segmencie i zatrudnia blisko tysiąc osób. Ceniony wykładowca i seminarzysta. Organizator regularnych spotkań dla przedsiębiorców. 

Sławomir Wołyniec
Przedsiębiorca. Prezes V-Project SA. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu spółkami prawa handlowego oraz działalności inwestycyjnej prowadzonej na własny rachunek. Ocalony dzięki Bożemu Miłosierdziu i Łasce, służący doświadczeniem, siłą, nadzieją i wsparciem w obszarze zarówno biznesowym, jak i duchowym. Szczęśliwy mąż, ojciec i dziadek. 

O samej stacji 


Jak oglądać TBN
Przy takim entourage teraz można ze spokojem powiedzieć o samej stacji. Prezesem stacji jest Krzysztof Dominik Rompa

Stacja działa w systemie międzynarodowej sieci Trinity Broadcasting Network (TBN) nadając programy przez 24 godziny. Jest częścią jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych obejmującą 30 stacji telewizyjnych.

prezes stacji Krzysztof Dominik Rompa
Więcej o stacji przeczytacie Państwo klikając obrazek powyżej i link tutaj - przechodząc tym samym stronę z informacjami o nich. Dodamy tylko, że jest zarówno ciekawym reklamodawcą w jak i nietypowym nośnikiem informacji.

Spotkanie w weekendzie miało na celu

pokazania przybyłym biznesmenom nowych możliwości stacji i obszarów w które na rynek ona wchodzi. Między innymi, już niedługo, za kilka dni nawet - wejdzie stacja m.in na platformę WP, gdzie można ją będzie oglądać przez internet.


O samej stacji można
w nieskończoność. Zakres obszarów i odbiorców przedstawia się imponująco. Od przedziałów wiekowych kilkulatków i kilkunastolatków, po dorosłych i seniorów.


Każdy coś tam dla siebie znajdzie. Jeśli dobrze zrozumieliśmy przedstawiane słupki oglądalności - to najprościej ujmując trafić może ona potencjalnie do 24 mln Polaków (ponad 8 mln rodzin). Według najnowszych badań niezależnych ośrodków.
  

Co jest najistotniejsze 

- to stacja w której nie uświadczycie Państwo propagowania przemocy, propagowania nienawiści, etc. Nic z tych rzeczy! To stacja z zasadami. Stacja, której zarządzający bardziej znają ludzi biznesu z zasadami w Malborku, niż chyba my sami - jego mieszańcy. 
BANWI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz