czwartek, 2 sierpnia 2018

Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY

Dotacje na rozwój organizacji

Artur Rajkowski

Weź udział w konkursie Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY i zdobądź nawet 5000 zł na rozwój twojej organizacji! Nabór wniosków trwa do 15 sierpnia 2018.

Zachęcamy do udziału w konkursie Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY na dotacje na rozwój młodych organizacji pozarządowych, współfinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.


Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych z terenu województwa pomorskiego.

Termin naboru wniosków już tylko do 15 sierpnia 2018!

W ramach niniejszego konkursu można się ubiegać o grant do 5000 zł na wsparcie młodej organizacji pozarządowej.


Projekty rozwojowe mogą być realizowane w okresie od 15 września do 15 grudnia 2018.

Regulamin konkursu oraz szczegóły znajdują się na stronach Funduszu: akumulatorspoleczny.pl i Operatorów. Bieżące informacje także na: facebook.com/akumulatorspoleczny

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się (lub zalogować - w przypadku wnioskodawców z ubiegłych lat) w systemie on-line www.Witkac.pl i wypełnić formularz.


UWAGA: Wnioski można składać wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora on-line. Jeżeli istnieją problemy techniczne, związane np. z dostępem do Internetu, prosimy o kontakt z Operatorami.

Masz pytania dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? A może chcesz skonsultować wniosek? 

Skorzystaj ze wsparcia animatorów, którzy pomagają dopracować wnioski! Zapraszamy do udziału w spotkaniach warsztatowych dot. planowania rozwoju organizacji - harmonogram dostępny jest na stronie www.akumulatorspoleczny.pl.

W razie pytań Operatorzy zachęcają do kontaktu i konsultowania wniosków przed ich złożeniem!

Zadanie dofinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

http://www.akumulatorspoleczny.pl/pl
oraz  http://fundusze.ngo.pl/wiadomosc/2184395.html

Fundusz Akumulator Społeczny powstał w ramach zadania "Pomorski aktywator społeczny - małe inicjatywy, duże zmiany", dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza