piątek, 10 maja 2019

Po spotkaniu Kapituły Konkursu Malborski Mistrz Biznesu

O tytuł Malborskiego Mistrza Biznesu

.
Kapituła Konkursu Malborski Mistrz Biznesu podała listę firm,  zakwalifikowanych do konkursu o najlepsze firmy w roku 2018. wiadomo, kto zostanie Inwestorem Roku, a także to, co nie zostanie przyznany laur w kategorii Sukcesja Roku. Zmieniają się też data i miejsce gali konkursowej.

Wcześniej była mowa o Hotelu Malbork by DeSilva, w tej chwili wiadomo już że na przedzamczu  w  Karwanie. Tam ostatecznie  odbędzie się finałowa gala tego prestiżowego konkursu. Oraz to, że odbędzie się ona 6 czerwca o godz. 15. a nie jak wcześniej podano 7 czerwca. 
To obszar niezależny od planów a życie dyktuje warunki. Malbork puchnie od imprez w tym okresie i od możliwości a raczej od niemożliwości logistycznych. Konia z rzędem temu kto chociaż raz organizując coś z wyprzedzeniem mimo to  się nie poparzył na logistyce planów.  


przykład jednego z aktów powołania
To wynik wymogów organizacyjnych, a także decyzji - powołanej specjalnym pismem Burmistrza - Kapituły Konkursu.decyzje dotyczące tegorocznego konkursu dla przedsiębiorców. 

Zarówno Kapituła jak i w jednym wypadku Mieszkańcy Malborka wspólnie zadecydują  (w kategorii Fachowca Roku) wczoraj 9 maja odbyło się pierwsze posiedzenie powołanej Kapituły. Oto poniżej jej skład. i przykład pisma powołania do jej składu. 

Piękna grafika wykonana przez artystę Piotra Banasika  podnosi prestiż i jest niewątpliwie pięknym dodatkiem czyż nie?! Oceńcie Państwo sami.

Do grona kapituły konkursowej w tym roku 

Wraz z prezydium - wchodzi 27 osób: przewodnicząca Patrycja Kozłowska, wiceprzewodniczący Apoloniusz Zachara, sekretarz Zbigniew Charmułowicz oraz członkowie: Bogusława Stryjewska, Monika Ornoch, Aleksandra Radtke, Wioletta Skok, Grażyna Manuszewska, Dorota Domaracka, Joanna Reszka, Bogusław Skrzyniarz, Jan Tadeusz Wilk, Michał Błachut, Jarosław Buła, Izabela Sakutova, Marta Szewczyk, Katarzyna Wiśniewska, Tomasz Pańka, Sebastian Majewski, Edward Matacz, Grzegorz Kwiecień, Edward Maciąg, Jarosław Filipczaj, Wilhelm Hipsag, Piotr Łaski, Paweł Szczepanik i Paweł Dziwosz.
Poniżej przedstawiamy kategorie oraz propozycje 
Debiut Roku - Fresh Team Aleksandra Piekarska Fresh Gordon; P.P.U.H. Agnieszka Jerchewicz;;Artistic Media Rafał Konefał; Focus Invest Sp. z o.o.; P.H.U. Słodka Pamiątka Justyna Śnieżek; Balonowy Twister, Animator zabaw dla dzieci; KDP Invest Daria Sierra
Mecenat Roku - McDonald’s Jerzy Miąsko; OVAL Sp. z o. o.; NYBORG-MAWENT S.A.
Inwestor Roku - BAR BIS Lucyna Kusztal
Sukcesja Roku - Brak kandydatów
Firma Roku - Firma Produkcyjno-Handlowa ARCONA Stefania Furgała; SO CHIC Sp. z o.o.; Stopol Sp. z o.o.; Salon Mody Męskiej „U MARYNARZA”
Fachowiec Roku

Głosować może każdy zainteresowany wysyłając SMS-a (koszt jak za zwykły SMS) na numer  661 005 084 podając pozycję od 1 do 12 przyporządkowaną odpowiedniej kandydaturze ułożonej według kolejności  alfabetycznej.  Głosujący może oddać  po jednym głosie SMS z jednego numeru telefonu. 

  1. Barwińska Marta, „KWIACIARNIA MALBORSKA ” - KOMPOZYCJE KWIATOWE
      ul. T. Kościuszki 9; 82-200 Malbork 
  2. Bąkowska Roksana, „ROXY TATTO” STUDIO ZDOBIENIA,
      Aleja Wojska Polskiego 473; 82-200 Malbork 
  3. Chyła Michał,  „STUDIO CHYŁA”, FOTOGRAFIE ŚLUBNE i FILMOWANIE
      ul. M. Rodziewiczówny 12A/12; 82-200 Malbork     
  4. Holdys Remigiusz  P.H.-U. „REMIX”, ZAKŁAD SZKLARSKI
      ul. A. Mickiewicza  49A; 82-200 Malbork   
  5. Jalowski Stanisław,  KRAWIECTWO CIĘŻKIE DAMSKO-MĘSKIE
      Stare Miasto 21; 82-200 Malbork    
  6. Jankowiak Henryk „ARCHES” BIURO FINANSOWO-RACHUNKOWE 
       ul. S. Żeromskiego 36; 82-200 Malbork   
  7. Jędraszek Tomasz, „AUTO-LOCK” SAMOCHODOWE INSTALACJE GAZOWE
      Al. Wojska Polskiego 498; 82-200 Malbork     
  8. Klaczyński Marcin, „PRO-ART.”  P.H.U., REKLAMA ZEWNĘTRZNA, PROJEKTOWANIE
      ul. J. Słowackiego 64/1; 82-200 Malbork  
  9. Majka Natalia, „STUDIO KOSMETYCZNE”,
      ul. F. Chopina 7a/1a; 82-200 Malbork 
  10. Szewczyk Marta, STUDIO EDUKACJI MUZYCZNEJ „NUTKA”
      ul. T. Kościuszki 40; 82-200 Malbork
  11. Wajda Barbara, SALON FRYZJERSKI „STYLOVE”,  
        ul. Grunwaldzka 7; 82-200 Malbork 
  12. Ziemba Karolina  „AUDIOFON - APARATY SŁUCHOWE”
        ul. T. Kotarbińskiego 10; 82-200 Malbork   

Głosowanie SMS-owe zakończy się 31 maja 2019 r. o godz. 24.00.
Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagrody odbędzie się 6 czerwca 2019 r. podczas gali Malborski Mistrz Biznesu 2018.  

BANWI za informacjami UM stanowisko d/s współpracy z przedsiębiorcami, Zbigniew Charmułowicz Wydział Rozwoju i Gospodarki Przestrzennej tel; 55 629 04 69, lub 885 689 993 e-mail: z.charmulowicz@um.malbork.pl, www.malbork.pl, www.investmalbork.pl 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz