środa, 4 kwietnia 2018

Mając nadzieję, że nie zapomnieliście!

Trzeba koniecznie pamiętać - upłynął termin!

.
Każda organizacja pozarządowa sporządza sprawozdanie finansowe za 2017 rok najpóźniej do końca marca 2018 roku, a w kolejnych miesiącach wysyła je do różnych urzędów. Przypominamy, jak wywiązać się z tych obowiązków.(poradnik NGO)

Obowiązek sprawozdawczy dla wszystkich organizacji pozarządowych. Sprawozdanie finansowe trzeba zrobić, nawet jeśli w organizacji pozarządowej niewiele się działo – nie mieliśmy dotacji, darowizn, nie prowadziliśmy szerszych działań. Do końca marca trzeba je sporządzić i podpisać. Przypominamy o tym i o innych związanych ze sprawozdaniem faktach na infografice poniżej.

jeśli jednak coś nie tak poszło i się spóźniliście - szukajcxie informacji bezpośrednio, nie chowajcie głowy w piasek! Dzwońcie, piszcie e-mail  do COP w Malborku  (Centrum Organizacji Pozarządowych ), pytajcie i oczekujcie rzetelnej podpowiedzi.  copmalbork@gmail.com  telefon;  503845796

Gdy potrzeba - pytajcie u źródeł! Dzwońcie do urzędników - "nie zjedzą" Was! Gdy udacie ze nie ma problemu - "ten" się na Was może "zemścić".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz