poniedziałek, 20 sierpnia 2018

Bawili się bez alkoholu

Rodzinny festyn 

.
Malborskie Stowarzyszenie Abstynenckie "Tu  Teraz" po raz ósmy zorganizowało tzw.  festyn trzeźwościowy (o czym pisaliśmy wcześniej w art. "Abstynencja to nie choroba" - kliknij)


Wszyscy w doskonałych humorach (mimo przelotnych deszczów) bawili się przednio, rozmawiali, brali udział w w konkursach. Zarówno przyjezdni jaki miejscowi mieli wiele frajdy, szczególnie dzieciaki. 

Prócz organizatorów członków stowarzyszenia było można spotkać pracowników Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień, które co roku towarzyszy przy tej imprezie, zajmując się m.in konkursami plastycznymi dla maluchów, pokazami, oraz pichceniem przesmacznych gofrów. 

Będąc, podobnie jak abstynencji ze stowarzyszenia, do dyspozycji ciekawych rozmów, wiedzy fachowej z obszaru powiązanego z leczeniem, terapią, funkcjonowaniem bez alkoholu, etc. uczestników festynu. 


Było także m.in zwiedzanie Malborskiego Zamku, była wizyta w "Dinoparku", był pyszny domowej roboty poczęstunek, i słodkości. 

Przybyli zarówno przedstawiciele Federacji Abstynenckich, jak i samorządowcy oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji. Ale przede wszystkim przyszli ci którzy lubią i potrafią się bawić bez alkoholu. 

Henryk Kapela, prezes stowarzyszenia "Tu i Teraz", tak na gorąco - pragnął podziękować wszystkim przybyłym, uczestnikom, a przede wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji festynu, wkładając weń swoje serce i pracę. Co właśnie przekazujemy.
BANWI 
fot. Banwi

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza