sobota, 22 września 2018

Współczesne niewolnictwo

Proceder bardziej realny niż sobie z tego zdajemy sprawę

.

Bezrobotne kobiety i mężczyźni wyjeżdżający do prac sezonowych, osoby bezdomne, osoby w trudnej sytuacji życiowej, młodzież stawiająca pierwsze kroki w samodzielności – wszyscy szukają dla siebie lepszej przyszłości. Często jednak nie mając dość wsparcia w otoczeniu, zbytnio polegają na słowie pracodawcy.

Czasem kończy się to tragicznie


Skuteczne przeciwdziałanie współczesnemu niewolnictwu wymaga wiedzy oraz współpracy specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy, że planowana konferencja będzie okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń i kontaktów, ale także wypracowania sposobów reagowania w ewentualnym zetknięciu z sygnałami współczesnego niewolnictwa.


Skuteczne przeciwdziałanie 

współczesnemu niewolnictwu wymaga wiedzy oraz współpracy specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy, że planowana konferencja będzie okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń i kontaktów, ale także wypracowania sposobów reagowania w ewentualnym zetknięciu z sygnałami współczesnego niewolnictwa.

Wczoraj t.j 21 września br. odbyła się, zapowiadana dożo wcześniej,   konferencja w Malborku, w budynku magistratu - w sali konferencyjnej Rady Miasta. Już wkrótce przedstawimy istotne jej elementy do przemyślenia, przedstawimy osoby biorące w niej udział, komentarze. Dzisiaj, tytułem wprowadzenia, trochę zdjęć i film - wystarczy kliknąć link.
https://www.facebook.com/weryfikacja.pracy/videos/201028207165395/ 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza