piątek, 13 kwietnia 2018

Na "pokładzie" MBP pojawiła się nowa wolontariuszka projektu EVS

Jovana Stojanović

.
W bibliotece miejskiej ruszyły zapisy na nowe, ciekawe zajęcia z wolontariuszką EVS z Serbii Jovaną Stojanović! 
1. Kawiarenka językowa – konwersacje w języku angielskim dla osób dorosłych, wymagana znajomość języka na poziomie średniozaawansowanym (ZAPISY DO 30.04) 
2. Prezentacja o Serbii i Czarnogórze – oferta skierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych 
3. Gry i zabawy w języku angielskim – oferta skierowana do grup przedszkolnych 

Oddajemy pióro naszej sympatycznej Jovanie, 
która o sobie pisze tak:

Nazywam się Jovana Stojanović i przybyłam do Polski z Belgradu w Serbii. Lubię poznawać nowe kultury, nowych ludzi i ciekawe historie. Zawsze znajduję radość w małych rzeczach, które nas otaczają. Uwielbiam spędzać czas na łonie przyrody z aparatem fotograficznym, uwieczniając niesamowite chwile codzienności. 

Całe moje życie spędziłam w teatrach i pracy z młodymi ludźmi jako trener, fotograf i reżyser teatralny. 

Mówię płynnie w języku serbsko-chorwackim i angielskim, znam podstawy języka włoskiego, hiszpańskiego, rumuńskiego i tureckiego, a mój francuski jest gdzieś pośrodku. 

Teraz uczę się języka polskiego. Jestem ciekawą osobą, lubię kreatywną i zespołową pracę. Lubię pracować z młodzieżą i pomagać im w znalezieniu drogi do wyrażania ich kreatywności i wyobraźni. 

My name is Jovana Stojanović and I came to Poland from Belgrade, Serbia. I like to meet new cultures, new people and to collect interesting stories. I always find joy in small things that surrounds us and I like to spend time in nature with my camera capturing the amazing moments of everyday life. Whole my life I spent in theatres and in work with young people, as trainer, photographer and theatre director. I speak serbian-croatian and english fluently, and I know basics of italian, spanish, romanian and turkish languages and my french is somewhere in the middle. At the moment I’m learning polish. I’m curious person, I like creative and team work. I enjoy working with young people and I’m trying to help them to find the way to express their creativity and imagination.

Zajęcia będą bezpłatne, szczegółowe informacje w Mediatece w Szkole Łacińskiej nr tel. 55 272 39 21. Zapraszamy!

Informacja: Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza