sobota, 26 stycznia 2019

Podniośle, wzruszająco i pięknie

"Nieee, no znowu Oni!!!"

.
To emocjonalne zawołanie z widowni jednego z bardzo, bardzo młodych widzów - rozbawiło publiczność wywołując niesamowity aplauz dla wykonawców. Może maluchowi się i nudziło, ale na pewno reszcie widzów zupełnie nie.


Gorące brawa dla wszystkich wykonawców, wokalistów, chóru, solistów, tancerzy - profesjonalna oprawa i kunszt reżyserski wszystko to, sprawiało, że warto i było być, warto było obejrzeć i wysłuchać. Od maluchów wdzięcznie występujących i z przejęciem, po odrosłych w jak najbardziej profesjonalnie - gdzie słowo amatorski - kompletnie nie pasuje. Było z górnej półki nie jak na Malbork, ale jak na region jeśli nie więcej. 


Więcej na ten temat w najbliższym czasie - podzielimy się recenzją, podzielimy wrażeniami innych, komentarzami. Dziś tylko kilka zdjęć z tego niesamowitego widowiska jakim się stał Noworoczny Koncert  dzisiejszego wieczoru ( t.j. 26 stycznia 2019`) w Klubie 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego przy ulicy Sikorskiego. 

Wystąpiła głównie znana z kunsztu i warsztatu wokalna grupa – Secret Garden Singers  - prowadzona przez Magdę Kupińską

 Ale by się nie obyło grupa wokalna „Folk” oraz Zespołu Pieśni i Tańca 22.BLT „Malbork". Ten konglomerat wykonawców już niejako z "urzędu" zapewnił powodzenie wykonania i sukces. A takim wieczorny występ z całą pewnością był. Był wzruszający, był profesjonalny i piękny. Oprawa zaś ... cóż zapachniało dużym formatem i wyczuciem. Widownia pękała w szwach. 
BANWI


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz