piątek, 14 czerwca 2019

MROP w "Oknie dialogowym"

Przypominając o zebraniu plenarnym

.
Redaktor Piotr Piesik (stoi) a od lewej siedząc
Magdalena Adamska oraz Jerzy Ruszkowski
Wczoraj w radiowym "Oknie dialogowym" redaktora Piotra Piesika (Radio Malbork 90,4 FM) - gościli członkowie Malborskiej Rady Organizacji Pozarządowych (MROP)

 Zbliżają się wybory władz MROP na trzecią kadencję (18 czerwca  2019 roku w Sali Obrad Spółdzielni Socjalnej Fabryka Inicjatyw ul. Grunwaldzka 16 – 18 - siedziba Malborskiego Centrum Organizacji Pozarządowych początek - godz. 18:00)

Magdalena Adamska
oraz w głębi Jerzy Ruszkowski
W związku z tym, przypominając o zebraniu plenarnym, o działalności Rady i zakresem problematyki z którą przyszło się jej mierzyć w środowisku, oraz o potrzebie kontynuacji dążenia do celów i przygotowaniu gruntu do dalszej działalności nowej Rady - Magdalena Adamska, Jerzy Ruszkowski oraz Krzysztof Hajbowicz odpowiadali na pytania Piotra Piesika na radiowej antenie. 

Powtórka fragmentów rozmów - będzie możliwa do wysłuchania ponownie, w niedzielnym wydaniu, o godzinie 11.00. 


od lewej  Krzysztof Hajbowicz, Magdalena Adamska
oraz Jerzy Ruszkowski
Członkowie Rady i redaktor Piesik rozmawiali także o Malborskim Forum Pomocowym, oraz o ... naszym blogu Lokalnej Gazety Obywatelskiej. 

Audycja "Okno dialogowe" wpisuje się w całokształt medialnych działań informacyjnych o pracy MROP, a teraz o potrzebie uczestnictwa zebraniu plenarnym. Jeśli chcemy wspólnie mieć wpływ na rozwój NGO w naszym środowisku.

Przypominamy członkom stowarzyszeń malborskich - Termin składania akcesu w zebraniu, z prawem głosu - upływa dzisiaj o 14.30 (złożenie kopert w burze podawczym Urzędu Miasta z wymaganą dokumentacją i pieczątkami), lub w wersji elektronicznej do 15 czerwca - mrop@gmail.com.
ABAH
Koniecznie zerknij pod ten link - jeśli Jesteś zainteresowana(ny) zebraniem 18 czerwca 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza