wtorek, 30 lipca 2019

Program World Tour Malbork

Na Wałach Von Plauena, odbędzie się Puchar Świata w Siatkówce Plażowej

Od pierwszego sierpnia!

Siatkarze z Japonii, Danii, Niemiec, Serbii, Czech, Anglii, Holandii, Litwy, Estonii, Norwegi, Austrii, Słowenii, Białorusi, Ukrainy, Łotwy, Grecji raz Polski w dniach 1-4 sierpnia będą walczyć o puchar Świata.

Do niedzieli na specjalnie zbudowanym boisku na Wałach von Plauena można będzie kibicować 28 najlepszym drużynom naszego globu, w tym również graczom z Polski.Nie zbraknie też atrakcji w strefie rozrywki. Sesja jogi, crossfit, warsztaty siatkówki plażowej, planszówki to wszystko również na Wałach Von Plauena przez cztery dni Mistrzostw. 


Poza emocjami sportowymi na najwyższym poziomie organizatorzy zapewniają również rozrywkę kulturalną – w piątek o godz. 20.30 koncert pt. „Winyle lat 80.”, natomiast w sobotę o ten samej porze koncert młodzieżowego zespołu Open Bottle Records, który jest już doskonale znany malborskiej publiczności. Chłopaki dość skromnie piszą, że są tylko dodatkiem do tak wspaniałej imprezy, tym bardziej warto przyjść i przekonać się, że będą z pewnością prawdziwą atrakcją wieczoru.
zdjęcia: archiwum zespołu Open Bottle Records, archiwum UM

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza