piątek, 9 marca 2018

Malborski Mistrz Biznesu 2017 - część pierwsza

Meritum

.
Wczoraj (t.j. 8 marca br.) podczas cotygodniowego spotkania burmistrzów z dziennikarzami w Magistracie Malborskim - Zbigniew Charmułowicz  z Wydziału Rozwoju i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta Malborka przedstawił tegoroczną koncepcję realizacji całości konkursu gospodarczego "Malborski Mistrz Biznesu 2017". 

To cykliczne już święto biznesu lokalnego wcale nie pozostaje w lokalnym wymiarze. Zatacza coraz to większe kręgi i zyskuje na niewątpliwym znaczeniu w regionie  Pomorskim, i co konsekwencją może być - także w kraju. 

Stąd też szczególna dbałość o formę, formułę, całe entourage konkursu. W najbliższym czasie przedstawimy na łamach blogu wszystkie potrzebne do wzięcia udziału regulaminy, wzory zgłoszeń, etc. Dziś przedstawiamy list burmistrza Marka Charzewskiego do środowisk Malborka, powiatu i regionu. 


ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE GOSPODARCZYM NAGRODY BURMISTRZA MIASTA MALBORKA 


Szanowni Państwo,

Konkurs gospodarczy dla najlepszych firm w Malborku ma już swoją tradycję. Po raz pierwszy  zorganizowany został w nowej formule w 2016 roku pod nazwą  Malborski Mistrz Biznesu 2015 (MMB 2015).  W tym roku, po raz pierwszy do udziału w konkursie zaprosiliśmy przedsiębiorców z Gminy Malbork, powstała także nowa kategoria w konkursie „Sukcesja Roku”.

Każde przedsiębiorstwo funkcjonujące na terenie naszego miasta oraz gminy ma możliwość zgłoszenia własnej firmy, a także nominowania do tej zaszczytnej nagrody firm oraz osób fizycznych z nią współpracujących.

Nagrodą będzie przyznanie tytułu Malborski Mistrz Biznesu 2017 w sześciu  kategoriach - Mecenat Roku 2017, Inwestor Roku 2017, Debiut Roku 2017, Firma Roku 2017, Fachowiec Roku 2017, Sukcesja Roku 2017. Zwycięzcy będą mogli używać logo MMB na swoich wyrobach handlowych, drukach promocyjnych i firmowych, jednocześnie dodając rok, w którym firma otrzymała tytuł.

Nagroda jest zaszczytnym, honorowym wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorstwom oraz osobom fizycznym, które całokształtem swojej działalności zawodowej i społecznej wybitnie przyczyniły się do rozwoju miasta  Malborka, Gminy Malbork  lub swoim działaniem niosły pomoc i wsparcie społeczności lokalnej. Celem konkursu jest popularyzacja idei zrównoważonego rozwoju i społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz nagradzanie i promowanie firm / osób stosujących dobre praktyki biznesowe.

Udział w tym prestiżowym wydarzeniu może nieść szereg korzyści dla nagrodzonej firmy. O ostatecznym wyniku zadecyduje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele instytucji mających wpływ na rozwój gospodarczy regionu, środowiska około biznesowego oraz mieszkańcy miasta Malborka, gminy Malbork  i  osoby zainteresowane konkursem.

Nominacje do konkursu można składać do 24 kwietnia br. osobiście w Biurze Obsługi Interesanta (Urząd Miasta Malborka), w Urzędzie  Gminy Malbork,
bądź e-mailowo: lop@um.malbork.pl, rg@um,malbork.pl na formularzach zgłoszeniowych (załączniki kolejnych częściach publikacji na łamach blogu  Lokalna Gazeta Obywatelska. Przyp. Red.)

Szczegółowych informacji dotyczących konkursu udziela Pan Zbigniew Charmułowicz - stanowisko ds. współpracy z przedsiębiorcami i pozyskiwania nowych inwestycji pod numerem tel. (55) 629-04-69 kom. 885 689 993.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 8 czerwca br. podczas Uroczystej Gali Malborski Mistrz Biznesu 2017 w Przyziemiu Ośrodka Konferencyjnego Karwan w Malborku.
Z poważaniem

Marek Charzewski
Burmistrz Miasta Malborka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza