sobota, 25 listopada 2017

Fotorelacja z konferencji CPiTU

Co chciano przez to powiedzieć i pokazać - powiedziano i pokazano 

.
Konferencja nosiła tytuł "Młodzież a uzależnienia – współczesne zagrożenia" I odbyła się  wczoraj w Sali na II piętrze  Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji  (Szkoła Łacińska). 

Rozpoczęła się o 10.00 i miała trwać do 15.00.  Na początku zjawiło się około 50 osób, przedstawicieli  różnych zaproszonych grup i instytucji. 


Byli m.in. więc przedstawiciele policji, Stacji Sanitarno Epidemiologicznej, pedagogów szkolnych, przedstawiciele  pracowników socjalnych MOPS Malbork oraz Opieki Społecznej z Nowego Stawu, Byli pracownicy CPiTU i świetlic socjoterapeutycznych, przedstawiciele kuratorów sądowych, dwoje radnych Rady Miasta Malborka, zastępca burmistrza, prezes Tu i Teraz, przewodnicząca Komisji PA, i mówcy – wykładowcy wymienieni w programie. (kliknij program)  Byli uczestnicy zajęć CPiTU. 


Nie pomnę, kto jeszcze, więc nie chciałbym pominąć. Na początku sala wydawała się zapełniona, zaciekawiona. Były ciasteczka, kawa i herbata - choć zawiera teinę i jak zaznaczała jedna z mówczyń, jest niebyt w tej materii zdrowa. Więc najzdrowsza szklanka wody jest. 

Oto fotorelacja z konferencji – nie dotarły bowiem obiecane relacje i przemyślenia osób, które to zadeklarowały. Cóż wiec, podzielimy się nimi innym razem, dziś oddając głos jedynie zdjęciom z przebiegu konferencji od chwili przybycia gości po ostatni punkt w programie … dyskusji panelowej
BANWI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz