piątek, 31 maja 2019

Koncerty muzyki rockowej, popowej i reggae

W "Dzień Nowego Stawu"

Nowy Staw, 30 maja 2019 r.

8 czerwca (sobota) odbędzie się Dzień Nowego Stawu. Samorząd oraz Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki zapraszają na muzyczną zabawę z atrakcjami dla całych rodzin. Impreza odbędzie się na polu koncertowym przy ul. Bema. Wstęp jest wolny.

Podczas Dni Nowego Stawu będzie można wysłuchać trzech koncertów muzyki rockowej, popowej i reggae. Wystąpią zespoły, które zapewniają wysoki poziom artystyczny i mają za sobą występy na wielu festiwalach czy w programach telewizyjnych.

Etna Kontrabande to koncertowy zespół grający muzykę modern reggae na scenach w całej Polsce. W tym roku rozrusza słuchaczy w Nowym Stawie, ale wystąpi też m.in. na Pol’and’Rock Festival czy Ostróda Reggae Festival.
Popovacula zaprezentuje rockowe aranże okraszone popowymi patentami. Członkowie zespołu mają świetny kontakt z publicznością, a ich singli można słuchać w wielu rozgłośniach radiowych.
Gwiazdą Dni Nowego Stawu będzie rockowy Mad in Poland, w którym śpiewa wokalista z Anglii Craig Coppock. W zespole występuje dwóch muzyków wywodzących się z dawnych malborskich zespołów Shire i Lont.

- To zespoły, które gwarantują dobrą zabawę, bo świetnie czują się na scenie i potrafią przekazać pozytywną energię publiczności - mówi Krzysztof Osijewski, dyrektor Nowostawskiego Centrum Kultury i Biblioteki. - Atrakcji muzycznych będzie więcej, o co zadbają DJ Irma oraz DJ Beken. 

Zabawę rozpocznie nasza cudowna Nowostawska Orkiestra Dęta pod dyrekcją Andrzeja Pałki, która gwarantuje muzyczną ucztę dla młodych i starszych słuchaczy.

Dni Nowego Stawu są skierowane do całych rodzin. Na polu koncertowym pojawi się park z dmuchanymi zamkami, trampoliny, zaplanowany jest pokaz laserowy oraz wiele innych atrakcji.

- Zapraszam wszystkich mieszkańców do udziału w imprezie. Będzie dobra muzyka, możliwość wspólnej zabawy i spędzenia razem czasu. Wstęp na pole koncertowe jest bezpłatny. Wystarczy zabrać ze sobą najbliższe osoby i dobry humor. Zapraszam serdecznie - zachęca Jerzy Szałach, burmistrz Nowego Stawu.

Dzień Nowego Stawu rozpocznie się 8 czerwca o godz. 17.

Informacja prasowa Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz