sobota, 13 kwietnia 2019

Uroczyście powitali mistrzów

Sukces wspaniałej tanecznej rodziny Zespołu Pieśni i Tańca "Malbork" 22`BLT

.
- Burmistrzowie Malborka i cała zespołowa rodzina uroczyście powitała tancerzy, którzy w miniony weekend reprezentowali Malbork na Mistrzostwach Polski w Tańcach Polskich. Gratulacje, okrzyki i oklaski nie milkły. Dzieci były bardzo zaskoczone ale i wzruszone przygotowaną niespodzianką. Dziękuję wszystkim za ta przemiłą niespodziankę. Szczególne podziękowania kieruję do Panów Burmistrzów za obecność w tak ważnej dla nas chwili. 


Ogromne podziękowania dla Pani Karoliny Wilk, która przygotowała przepyszny tort i inne słodkości. Jest motywacja do pracy! - Informuje Anetta Ciok kierownik i założycielka zespołu. Instruktor tańca polskiego, kierownik Klubu 22` Bazy Lotnictwa Taktycznego 

"Od piątego do siódmego kwietnia w Wieliszewie odbyła się XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Tańców Polskich Mazur 2019.
Na parkiecie nie zabrakło reprezentantów Zespołu Pieśni i Tańca "Malbork" z Klubu  22.BLT. W Wieliszewie udało im się wytańczyć kolejne sukcesy. Pierwsze miejsce i tytułów Mistrzów Polski zdobyli Kacper Woźniak i Karolina Jasińska. Siódme miejsce 1/2 finału zdobyli Jan Woźniak i Judyta Jasińska.
W czwartek 11 kwietnia podczas spotkania w Klubie 22. BLT cały zespół, rodzice oraz Burmistrz Malborka Marek Charzewski wraz ze swoim zastępcą Janem Tadeuszem Wilkiem uroczyście powitali mistrzów. 
Wszystkim finałowym tancerzom wręczono gratulacje, drobne upominki. Sukces świętowano pysznym tortem. Była to forma niespodzianki dla mistrzów, która wywołała uśmiechy na ich twarzach, a nawet łzy szczęścia.
Gratulacje od burmistrza przyjęła również instruktorka tancerzy Anetta Ciok, która od lat szlifuje na parkiecie kolejnych małych mistrzów".
za inf A.Ciok i magistratu Malborka. Fot A.Ciok, UM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz