piątek, 8 marca 2019

Nowe rozdanie - COP w Malborku otwarty

Garść zatrzymanego czasu (fotografii) z historycznej chwili 

.
Wczoraj przy udziale sympatyków, przyjaciół, przedstawicieli trzeciego sektora (organizacji pozarządowych, stowarzyszeń i fundacji) oraz urzędników i władz samorządowych Malborka nastąpiło otwarcie Centrum.

Działać będzie w trzyletnim okresie, niosąc pomoc, wsparcie i stanowić profesjonalną, merytoryczną podporę wszelkim działaniom organizacji z terenu miasta i malborskiego środowiska.
Miejsce - ul. Grunwaldzka 16-18 (Fabryka Inicjatyw) to świetne zaplecze i posiadające wszystko co do prowadzenia takiej działalności potrzeba. 


Wczorajsi goście mogli zapoznać się zarówno z dotychczasową działalnością jak i pomieszczeniami w jakich jest i będzie wielu zakresach prowadzona.

Gratulacje składali zarówno burmistrz Marek Charzewski jaki przewodniczący Rady Miasta Paweł Dziwosz, Przewodniczący Malborskiej Rady Organizacji Pozarządowych Andrzej
Panek jak i goście z zewnątrz - m.in Artur Rajkowski z Fundacji Pokolenia i inni. Spotkanie prowadziła i gości przyjmowała gospodarz tego miejsca redaktor Anna Szade - głównodowodząca w tym magicznie twórczym skądinąd miejscu - Spółdzielni Socjalnej "Fabryka Inicjatyw"
Przypomnijmy - konkurs na prowadzenie Centrum Organizacji Pozarządowych wygrały wespół Spółdzielnia Socjalna Fabryka Inicjatyw i Fundacja Grupa Zainteresowania Alternatywnego. 

Zapewnia to fachową i pragmatyczną pomoc organizacjom godną zaufania społecznego. Miejsce działania (potocznie zwane w Malborku "fabryką tytoniu") nazwano "Domem organizacji", co już po wczorajszym dniu widać, ze trafione z nazwą i przesłaniem.


BANWI 


   

  


  


 
  

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz