wtorek, 11 grudnia 2018

Mikołajkowy rajd do Mikołajek cz. 2

"Rama" siódmy raz wiozła radość dzieciom w Mikołajkach Pomorskich

,
Po sobotnim wyjeździe grupy cyklistów "Ramy" do Mikołajek Pomorskich (o czym pisaliśmy tutaj - kliknij) otrzymaliśmy obiecane zdjęcia od Zbigniewa  Bociana - komandora rajdu. 

Właściwie nie potrzeba żadnych komentarzy - zdjęcia i ich atmosfera mówią same za siebie.Przedstawiamy Państwu fotorelacje z mikołajowej imprezy ... w Mikołajkach. Zbigniew Bocian opowiadał, że ich przyjazd do miejsca trwania gminnego festynu był niebywały. 

Otóż gdy ktoś z prowadzących powiedział przez mikrofon - "czekamy tylko na naszych gości z Malborka ...." 

- właśnie w tej samej chwili rajdowcy ubrani w mikołajowe stroje wjechali na teren festynu. To się nazywa wjazd! Wcześniej w remizie OSP przygotowywali paczki, by następnie rozdać dzieciom ze zgłoszonych świetlic.  

Zaskoczeniem również dla malborskich rajdowców był Św. Mikołaj .... który z workiem cukierków przybył na festyn Mikołajkowy ... konno. 

- W rajdzie brało udział 23 rowerzystów z Tczewa,Gdańska Elbląga Pasłęk i Malborka. 

Braliśmy udział w wizytach na świetlicach wiejskich w Dąbrówce Pruskiej (12 dzieci). Sadłukach (16 dzieci) i Wilczewie (57 dzieci).

Wszystkich paczek zrobiliśmy 85. Dzieci rodzice i my zadowoleni z udanego VII Rajdu Mikołaje do Mikołajek - poinformował komandor

zdjęcia przesłał Zbigniew Bocian


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza