wtorek, 24 września 2019

Strefa Rozwoju Kobiet

Spotkania patronatem objęli Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski oraz Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego.

"Siła pewności siebie" 

27 września o godzinie 17 w Szkole Łacińskiej na Starym Mieście
Pierwsze spotkanie pod zacytowanym tytułem poprowadzi Małgorzata Samusiew


Marta Borowiec - coach, doradca zawodowy, trener umiejętności miękkich zaprasza na serię 5 bezpłatnych warsztatów i prelekcji z zakresu rozwoju osobistego pod nazwą "Strefa Rozwoju Kobiet"

wspomniane pierwsze spotkanie odbędzie się 27 września o godzinie 17:00 w Szkole Łacińskiej (Stare Miasto 42). Poprowadzi je Małgorzata Samusiew a tematem będzie "Siła pewności siebie".

Cykl 5 bezpłatnych warsztatów, to autorski projekt skierowany do kobiet chcących rozwijać swoja wiedzę i umiejętności z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego. 

Każda z Pań znajdzie coś inspirującego dla siebie.
Wszystkie warsztaty są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Zostały tak skonstruowane, by pobudzać w kobietach myślenie długoterminowe - zarówno w sferze związanej z zatrudnieniem, zarządzania finansami, planowaniem ścieżki zawodowej, dążeniem do celu jaki chce się osiągnąć, jak i dbałością o swoje wartości i wewnętrzną siłę.

Celem całego cyklu jest propagowanie wiedzy z zakresu rozwoju osobistego, co przyczyni się do aktywizacji kobiet na różnych płaszczyznach tj. od samoakceptacji i pobudzenia pewności siebie po wprowadzenie skutecznych metod zarządzania finansami, pobudzania przedsiębiorczości i wspierania w realizacji celów oraz wprowadzania równowagi w życiu osobistym i zawodowym.    
       
Za inf. z portalu 82-200.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza