sobota, 21 września 2019

Po raz szesnasty Malborskie Biegi Trzeźwości

Biegi z ideą w tle

.
Malborskie Stowarzyszenie Abstynenckie "Tu i teraz" od szesnastu lat bez mała szerzy poprzez ten bieg ideę abstynencji.

"Tu i teraz" w piątek 20 września na stadionie Centrum Aktywnego Wypoczynku przy ulicy Parkowej  zorganizowało kolejną, (cykliczną imprezę sportową)  z myślą o zachowywaniu trzeźwości w grupach rówieśniczych, środowiskach, wśród sportowców, etc.

Wystartowało jak zwykle wiele zawodniczek i zawodników w kilku kategoriach. Byli to uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych. Patronatem objęli zawody zarówno Burmistrz Miasta Malborka jak i Starosta Powiatu. Malborskie Biegi Trzeźwości
xx
llIdea fajna i edukacyjna, zwłaszcza dla młodych ludzi. To prosty przekaz … abstynencja, to zdrowy sposób na funkcjonowanie nie tylko w sporcie. 

Kto jak kto, ale do jej krzewienia wydaje się najlepiej predysponowane (w tym obszarze) Malborskie Stowarzyszenie Abstynenckie, stowarzyszenie ze sporym  dorobkiem (kilkunastoletnim - w działaniach popularyzatorskich i propagowaniu idei). 
Zresztą czynią to, organizując ów bieg trzeźwości od 16 lat.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z imprezy - bez komentarzy. Zakładamy, że one emocjonalnie znajdą się, jeśli nie już znalazły -  zapewne na profilach Facebooka uczestników, nauczycieli, sympatyków. To naprawdę i dobra zabawa i rywalizacja oraz frajda. 

Wyniki podamy w naszym blogu po oficjalnym komunikacie organizatora.  

Póki co, przyglądnijmy się zdjęciom, które może chociaż troszkę oddadzą klimat tych zawodów. 
BANWI
 
 


  


  

 


 
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza