piątek, 13 kwietnia 2018

Zawitały w przestrzeni NGO Malborka

Stowarzyszenie Kreatywne

BANWI

Malborskie klimaty organizacji pozarządowych  wzbogaciły się o nową organizację i mobilne, (a jak same o sobie piszą)  -  kreatywne stowarzyszenie. 


Jest to Monika, Małgosia, Ela i Dominika i inni. Są z Malborka, kochają swoje Miasto, środowisko i noszą głowy nie tylko od parady.  

Bowiem  nie dość, że to fajerwerk pełen gracji, stylu i głównie urody Pań. To jeszcze, także umiejętności zawodowych, konglomerat dziedzin, którymi pragną się zajmować.  

Jak piszą o sobie; „Nasze korzenie to aktywizacja zawodowa, doradztwo i coaching. Spotkałyśmy się jednak by stworzyć coś jeszcze.

Już wkrótce będziecie Pastwo mogli usłyszeć od Nich osobiście co mają do powiedzenia. Bowiem będą gościły na spotkaniu Malborskiego Forum Pomocowego 25 kwietnia, tam też będzie można z nimi nawiązać kontakt osobiście. 

Dziś przedstawiając Państwu to niesamowicie zapowiadające się kreatywnie … Stowarzyszenie Kreatywne na łamach blogu Lokalna Gazeta obywatelska. Pragniemy Im życzyć jako blog i stowarzyszenie MFP samych sukcesów. Witajcie na wspólnym pokładzie :)
BANWI
Link do ich Fanpage
FOTO i Grafika © Stowarzyszenie Kreatywne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz