poniedziałek, 27 maja 2019

Bo kochamy nasze Mamy ...

Widowisko z okazji Dnia Matki 

W Klubie 22.Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku

Widowisko co się zowie! Emocje artystów i rodziców nadawały ton temu ciepłemu sercom wydarzeniu. Występujące na scenie maluchy kradły co chwila serca nie tylko Mamom. Późne popołudnie, 17.00, sala widowiskowa klubu 22.BLT.

Wszyscy uczestnicy emanowali radosnym ciepłem bo i dzień szczególny. Starsi wiekiem  w stosunku do milusińskich i scenicznym stażem - dodatkowo profesjonalnym przygotowaniem. Wiadomo! - To chyba nawet nie powinno już dziwić nikogo, nie tylko w Malborku, ale i Nowym Stawie i Starym Polu. 

Z widowni przyglądały się występom nie tylko mamy, babcie, tatusiowie i dziadkowie, i nie tylko zaprzyjaźnieni z rodzinami widzowie - wielu towarzyszyły przyglądające się okiem swych kamer dziesiątki smartfonów. Półtoragodzinne widowisko "nie wiedzieć czemu tak szybko się skończyło" i chciałoby się jeszcze, a tu już po występach. 

Dobrze, ze pod ręką były aparaty fotograficzne i wspomniane "oczy" kamer aparatów telefonicznych. Zawsze zostaną chwile zatrzymane w kadrze, którymi i my się dzielimy. Bo przedstawiciel blogu tam był, łapał w obiektyw co tylko się dało a efekt i my wciskamy na serwer. Lecz nie wiemy czy super atmosferę czasu tego widowiska uda się odwzorować. Niemniej ... próbujemy;  
BANWI
    


  
  


  


  
  

  

  
    
  Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza