piątek, 27 kwietnia 2018

Jakże wdzięczne prestiżowe nagrody - pełne humoru i intelektualnego wdzięku

"Henryki" rozdane!

Marcin Oliński

Wczoraj (t.j.26 kwietnia) w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Malborku odbyła się uroczystość rozdania ,,Henryków".  Ta impreza, wzorowana na amerykańskich Oscarach jest  corocznym hołdem w kierunku trzecioklasistów, którzy w przyszłym tygodniu będą pisali matury. 

Wydarzenie co roku odbywa się w innej konwencji, wymyślonej przez nauczycielki tej szkoły - p. Jowitę Uniewicz i p. Magdalenę Kubaszewską. Tym razem tematem przewodnim ,,Henryków" byli lekarze. 

W ich role wcielili się uczniowie klas 1 i 2, którzy w formie zabawnych scenek zapowiadali kolejne kategorie, w których nagradzani byli trzecioklasiści. 


Zwycięzcy zostali wybrani poprzez głosowanie społeczności szkoły. Tym sposobem wybrano największego indywidualistę, intelektualistę, kobietę i faceta z klasą, papużki nierozłączki, satyryka, duszę towarzyską, duszę artystyczną, pupila, marudę, luzaka i spóźnialskiego. 

Nie zabrakło również występu trzecioklasistów, którzy przedstawili nam swój taniec do utwory ,,Happy" Pharrell'a Williams'a. Nie brakowało wzruszeń, łez, żartów, uśmiechów i wielu miłych słów.

"Henryki 2018" trafiły do następujących uczniów:
Intelektualista: Jakub Czarnecki  Papużki-nierozłączki:Paulina Nierzwicka i Bartosz Kwiatkowski  Kobieta z klasą: Monika Czerwińska  Facet z klasą: Bartosz Kaszubowski  Indywidualista: Krzysztof Sobuń  Luzak: Piotr Wojtyła  Satyryk: Mateusz Lewandowski  Spóźnialski: Krzysztof Pazik  Maruda: Paweł Stańczak  Sportowiec: Dawid Dymek  Pupil: Dawid Zakrzewski  Dusza towarzystwa: Mateusz Nieścier  Dusza artystyczna: Paula Fiecek i Wiktor Grabowski
Marcin Oliński

fot. Katarzyna Fabiańska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz