poniedziałek, 12 marca 2018

Przy ulicy Poczty Gdańskiej 3

Malborskie Stowarzyszenie Abstynenckie 

.
Mieliśmy, w zamyśle, zrobić podsumowanie imprez z okazji 8 marca – coś technicznie nie wyszło. Może to i tak miało być, bowiem spotkań około-rocznicowych, świętowań wszelakich ubranych i wymyślnych tego dnia i w okolicznych – nie brakowało w Malborku

Były też spokojne, nie świecące, nie wydmuchane i nadmuchane – były spokojne niosące szacunek i radość obchodzącym je Paniom, i organizatorom – najczęściej panom.

Jednym właśnie z takich spokojnych acz radosnych i miłych spotkań - było późne popołudnie w Klubie Abstynenta przy ulicy Poczty Gdańskiej 3. 
Ów Klub prowadzony jest przez Malborskie Stowarzyszenie Abstynenckie „Tu i Teraz”. 
To właśnie jego zarząd, a w nim panowie, zaprosili członkinie stowarzyszenia - na mały poczęstunek i spotkanie w czwartek 8 marca. Były życzenia, były skromne acz ciekawe prezenty. 


Była atmosfera co się zowie. Głównie uczestniczyła ta piękniejsza, z niewątpliwym urokiem, zdecydowanie dojrzalsza część stowarzyszeniowych Pań. Bawiąc się świetnie – jak to Oni potrafią, znajdując we wszystkim pretekst do poważnych rozmów, do ploteczek, do snucia planów. Ot tak najzwyczajniej. Wszystkiemu asystowali panowie ze stowarzyszenia, oni też składali życzenia,  wręczali kwiatki oraz prezenty.Klub abstynenta już niedługo organizuje kolejny wyjazd autokarowy na spektakl teatralny, w zanadrzu mają jeszcze parę innych niespodzianek. Tych bardziej i tych zaplanowanych inaczej. Ale zawsze z sercem.


ABAH

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz