niedziela, 10 grudnia 2017

Sobota w Malborku

Oj działo się wiele!

BANWI

Oj działo się wczoraj, oj działo. Plac Kazimierza Jagiellończyka przy fontannie okupował Mikołaj z elfami, śnieżynkami, asystentkami oraz z Mariankiem i Tygryskiem – To za sprawą facebookowej grupy  MALBORK SPRZEDAM ODDAM ZAMIENIĘ... PO MOCNA DŁOŃ POGADUCHY ... 

Czynili to do późnych godzin popołudniowych. Chociaż było wczoraj zimnawo nieco mocno – to Oni wprowadzili ciepłą i wesołą atmosferę nie tylko dla dzieci. Dla wszystkich mieszkańców Malborka – bowiem była to impreza otwarta.

Tego dnia także niesłychaną frekwencja mógł się poszczycić zorganizowany w „Malborskiej piątce” W auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku, Festyn Adwentowy na rzecz Szymka Mazurczaka


Odbyło się także „spotkanie przed wigilijne” w siedzibie  Wydziału Zarządzania i Inżynierii w Malborku Wyższej Szkoły Gospodarki i oczywiście wiele innych imprez. 

O niektórych, wartych tego, oraz tam gdzie dotarliśmy  postaramy się jak najszybciej napisać, wspomnieć w relacjach. Niestety nie zdążyliśmy na godzinę 8.00  Prosimy o cierpliwość :o) 
BANWI
 


W auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku, Festyn Adwentowy na rzecz Szymka MazurczakaBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza